Pedagodzy

SEKCJA FORTEPIANU
Kierownik - Marzenka Bieńkuńska

fortepian główny, fortepian dodatkowy, fortepian na wydz. rytmiki, fortepian na wydz. wokalnym, akompaniament

Borkowska Bogusława
Cieplińska Jolanta
Cybowski Jerzy

Czaplińska Bożena
Dramowicz Anna
Bajerowska Roksolana
Jóźwiak Łukasz
Kaznowska-Grygoruk Grażyna
Korpal Tadeusz
Kucharzewski Marcin
Kulig-Cybowska Urszula
Kulig Jacek
Kurżew Tatiana
Kurżew Walentyn
Michalak Tatiana

Przyborowska Liliana (urlop)
Panasiuk Agnieszka
Pietkiewicz Marzenna
Pietrukaniec-Duda Izabela
Reszczyńska Anna
Seferynowicz Ewa
Spivak-Slonytska Olena
Sznirling Maja

Tyczyński Michał
Ungier - Kulig Joanna
Wankiewicz Ewa
Werecki Waldemar
Zielińska Ewa
Żołnierek-Frenszkowska Lucyna
Żołnierek Wiktor

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH
Kierownik - Mirosława Nowak-Dobrychłop

flet, klarnet, obój, saksofon

Baca Aneta
Bukowski Andrzej
Gryc Cezary
Jundziłł Anna
Kassak-Hajny Simona
Kłosowska-Gryc Anna
Kulig Jacek
Mentkowska Marlena
Mieczykowski Tomasz
Zinkiewicz Aleksandra

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH BLASZANYCH i PERKUSJI
Kierownik - Zbigniew Ostrowski

puzon, perkusja, róg, trąbka, tuba

Ciepliński Janusz

Dybała Grzegorz
Jurczak Karol

Krauze Rafał
Miśnikiewicz Aleksander
Morusiewicz Józef

Przyborowska Liliana

Regiec Andrzej D.
Wójcik Jacek

Zinkiewicz Henryk

SEKCJA GITARY i HARFY
Kierownik - Adam Giska

gitara, harfa

Buczek Małgorzata

Ingielewicz Konrad

Janik Jarosław
Nowakowski Piotr
Osińska-Kuczkowska Ewa
Pietkun Jarosław
Pliszka Elżbieta


SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH
Kierownik - Zbigniew Ostrowski

organy, akordeon, improwizacja organowa,

Ciecierski Jarosław
Cybowski Jerzy
Kwahs Andrzej
Michalak Tomasz
Pietkiewicz Iwona     

SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH
Kierownik - Krzysztof Koziatek

altówka, kontrabas, skrzypce, wiolonczela

Brodacka-Falkowska Katarzyna
Bronecka-Bednarczyk Sylwia

Dondalska Monika

Kłosowska Olga
Korpal Tadeusz
Kuźniak Agnieszka
Lech-Szynaka Wanda
Lipska Danuta
Łesiów Irena

Michalska Dorota

Marcol Michał
Mrachacz Anna
Niedźwiedź Maciej
Niedźwiedź Magdalena
Obijalska Dorota

Ostrowska Justyna
von Styp Rekowska Małgorzata

Taradejna Patrycja

Tarnowska Anna
Wojdalińska-Reszczyńska Barbara
Wojtyłowicz Daniela
Wylonk Zdzisław

SEKCJA TEORII
Kierownik - Joanna Wiśniewska

kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zasady muzyki, harmonia, literatura muzyczna, historia muzyki z literaturą muzyczną, formy muzyczne, techniki kompozytorskie

Borkowski Andrzej

Czaplińska Bożena
Dramowicz Daniel
Kaznowska-Grygoruk Grażyna
Krajewska - Werecka Agnieszka
Kulig-Cybowska Urszula
Lewandowski Janusz Bogdan
Mieczkowski Wiesław
Pałys Julitta
Pietkiewicz Marzena
Podolak Barbara
Seferynowicz Ewa
Taradejna Teresa
Wilińska Agata

SEKCJA ŚPIEWU I RYTMIKI
Kierownik - Joanna Tomkowska

śpiew, emisja głosu, dykcja i recytacja, czytanie nut głosem, ruch sceniczny, rytmika, improwizacja na wydz. rytmiki, technika ruchu, zespół rytmiki, metodyka nauczania rytmiki, pedagogika, psychologia, logopeda

Alchimowicz - Wójcik Ewa
Stefańska Izabela
Sołowiej Jolanta
Małachowska Aleksandra
Gudzio Aleksandra

Chroł Joanna
Kamińska Agnieszka
Konicz-Błąkała Aleksandra
Lipnicki Jerzy
Siwik Emilia
Śniadecki Adam
Zdunek-Ruczyńska Mirosława

ORKIESTRA SMYCZKOWA I ST. oraz II ST.,

Dramowicz-Wojtacka Marta

ZESPÓŁ INSTRUMENTÓW DĘTYCH

Ciepliński Janusz

Dybała Grzegorz

ZESPÓŁ WOKALNY
Sołowiej Jolanta

CHÓR I ST.

Kaznowska-Grygoruk Grażyna

Żołnierek Wiktor

CHÓR II ST.

Sołowiej Jolanta

CHÓR CANTABILE
Wilińska Agata

 

Opublikowano: 01-09-2016 15:37
Autor: Lucyna Piątkowska
Kontakt: 89 527 26 91 e-mail: sekretariat@szkola-muz.olsztyn.pl