SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2019-2020

WSZYSTKIM UCZNIOM I ICH PEDAGOGOM

SERDECZNIE GRATULUJEMY

****************************************************************************

MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ

Na podstawie art. 9 i ust. 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. 

Karta Nauczyciela

nadał

PANI MIROSŁAWIE NOWAK-DOBRYCHŁOP

TYTUŁ HONOROWY

PROFESORA OŚWIATY

Warszawa, 11 października 2019 r.

****************************************************************************************

II MIEJSCE (w grupie starszej)

JAKUB GOLON

WYRÓŻNIENIE  ( w grupie starszej)

ADAM ZALEWSKI

organy - uczniowie klasy p. Iwony Pietkiewicz

DYPLOM UZNANIA DLA NAUCZYCIELA

IWONY PIETKIEWICZ

XV BIAŁOSTOCKI FESTIWAL MŁODYCH ORGANISTÓW,

ZSM W BIAŁYMSTOKU, 10-11.10.2019

*********************************************************************************

DYPLOM  ZŁOTY

w kategorii - muzyka sakralna

DYPLOM ZŁOTY

w kategorii - chóry dziecięce i młodzieżowe

NAGRODA SPECJALNA

PUCHAR KATEDRY CHÓRALISTYKI I EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ

UMFC FILIA W BIAŁYMSTOKU

ZA KULTURĘ BRZMIENIA

CHÓR DZIEWCZĘCY CANTABILE

dyrygent - p. Agata Wilińska

IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS CHÓRALNY "CANTU GAUDEAMUS",

BIAŁYSTOK, 12-20.10.2019

*******************************************************************************************

II MIEJSCE  w I grupie wiekowej

ANNA KASPROWICZ

FLET - KL. ANNY KŁOSOWSKIEJ-GRYC

*

II MIEJSCE w I grupie wiekowej

LILIANA GROCHOWSKA

PERKUSJA - KL. JACKA WÓJCIKA

I WYRÓŻNIENIE DLA NAUCZYCIELA - JACKA WÓJCIKA

*

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA  w I grupie wiekowej

JOANNA SZARGA

OBÓJ KL. JACKA KULIGA

IX REGIONALNY KONKURS INSTRUMENTALNY - MUZYK PIERWSZA KLASA

POW.SM I ST. W DYWITACH , OLSZTYNEK 25-26.10.2019

****************************************************************************

GRUPA I

WYRÓŻNIENIE

ZA UTWÓR A. BLOCHA  GWIAZDY Z FROMBORKA

EMILIAN  CIAPAŁA

NAUCZ. ALEKSANDRA GUDZIO

FORT. MAREK SALEJ

***

WYRÓŻNIENIE

ZA UTWÓR M. GLINKI  SKOWRONEK

MARIIA  GREKOVA

NAUCZ. JOLANTA SOŁOWIEJ

FORT. NATALIA KLYKOVA

***

GRUPA II

I  MIEJSCE

NATALIA GRODA

NAUCZ. JOLANTA  SOŁOWIEJ

FORT. NATALIA KLYKOVA

***

II  MIEJSCE

ŻANETA ŻOKOWSKA

NAUCZ. EWA ALCHIMOWICZ-WÓJCIK

FORT. LUCYNA ŻOŁNIEREK-FRENSZKOWSKA

***

III  MIEJSCE

ALEKSANDRA  ZAJĄC

NAUCZ. IZABELA STEFAŃSKA

FORT. MICHAŁ TYCZYŃSKI

***

WYRÓŻNIENIE

ZA UTWÓR F. NOWOWIEJSKIEGO NASZO ANULA

ADRIANNA ZMUDZIŃSKA

NAUCZ. EWA ALCHIMOWICZ-WÓJCIK

FORT. LUCYNA ŻOŁNIEREK-FRENSZKOWSKA

***

WYRÓŻNIENIE

KAROLINA POLEWACZYK

NAUCZ. ALEKSANDRA GUDZIO

FORT. MAREK SALEJ

***

WYRÓŻNIENIE

HANNA TARNOWSKA

NAUCZ. EWA ALCHIMOWICZ-WÓJCIK

FORT. LUCYNA ŻOŁNIEREK-FRENSZKOWSKA

***

WYRÓŻNIENI PIANIŚCI-AKOMPANIATORZY:

NATALYA KLYKOVA

MAREK SALEJ

MICHAŁ TYCZYŃSKI

LUCYNA ŻOŁNIEREK-FRENSZKOWSKA

NAUCZYCIELE PROWADZĄCYOTRZYMALI

DYPLOMY UZNANIA

ZA WYRÓŻNIAJĄCE PRZYGOTOWANIE UCZNIÓW LAUREATÓW

           IX OGÓLNOPOLSKI  FESTIWAL WOKALNY IM. MARII STANKOWEJ                           

OLSZTYN, 14 – 16.11.2019

***********************************************************************************

SREBRO

EMILIAN SPYCHALSKI

BRĄZ

MATEUSZ KUBAT

KL. WALTORNI JÓZEFA MORUSIEWICZA/SERGIO MONDEJAR ALARCON

**

ZŁOTO

ALEKSANDRA ORZOŁ

KL. FLETU ANNY KŁOSOWSKIEJ-GRYC

**

ZŁOTO

WERONIKA GAWORSKA

SREBRO

AMELIA MATYS

BRĄZ

MAŁGORZATA ZBIERZCHOWSKA

KL. FLETU ANNY JUNDZIŁŁ

**

SREBRO

LAURA JASTRZĘBSKA

KL. FLETU SIMONY KASSAK-HAJNY

IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH,

FUNDACJA "CENTRUM SZTUKI I KULTURY PRO MUSICA"

OGRODNICZKI - BIAŁYSTOK 12-16.11.2019

********************************************************************************

III MIEJSCE

MELANIA CZEREPOWICKA

*

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA

JULIA KUCIŃSKA

PRZYGOTOWANIE - AGATA WILIŃSKA

*

MAKROREGIONALNY KONKURS MONOGRAFICZNY

„STANISŁAW MONIUSZKO – TWÓRCA OPERY NARODOWEJ I PIEŚNI 

W 200 ROCZNICĘ URODZIN”, PSM I I II ST. OLSZTYN, 27.11.2019

****************************************************************************************

I MIEJSCE w gr. II

MALWINA CETNAROWICZ

KL. FORTEPIANU JOLANTY CIEPLIŃSKIEJ

**

I MIEJSCE  w gr. II

MAJA CIERACH

II MIEJSCE

ZOFIA M. NOWAK

KL. FORTEPIANU IZABELI PIETRUKANIEC-DUDY

VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY IM. W. LUTOSŁAWSKIEGO,

PSM ZAMBRÓW, 28-29.11.2019

*************************************************************************

LAUREAT

SZYMON JUCHNO

KL. FORTEPIANU IZABELI PIETRUKANIEC-DUDY

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIANISTYCZNY MAZOWSZE CHOPINA,

PSM I i II ST.  W SOCHACZEWIE, 26-30.11.2019

*********************************************************************************

WYRÓŻNIENIE

GABRIELA BURDALSKA

MIKOŁAJ PLASZEWSKI

KL. KLARNETU MIROSŁAWY NOWAK-DOBRYCHŁOP

XI POWIŚLAŃSKI KONKURS NA INSTRUMENTY DĘTE

IM. PROF. MARKA SCHILLERA, PSM W KWIDZYNIE, 06.12.2019

********************************************************************************

Opublikowano: 20-12-2019 09:12
Autor: Lucyna Piątkowska
Kontakt: 89 527 26 91 e-mail: sekretariat@szkola-muz.olsztyn.pl