SUKCESY UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2018/2019

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY SUKCESU UCZNIOM ORAZ ICH PEDAGOGOM

***************************************************************************

II MIEJSCE

NAGRODA PREZYDENTA MIASTA BIAŁEJ PODLASKIEJ

NAGRODA SPECJALNA

ZA NAJLEPSZE WYKONANIE PIEŚNI

Pawła Łukaszewskiego - "Boże, Ojcze Nasz i Opiekunie"

PAWEŁ HORODYSKI - KL. ŚPIEWU JOLANTY SOŁOWIEJ

I OGÓLNOPOLSKI KONKRS WOKALNY IM. BOGUSŁAWA KACZYŃSKIEGO

BIAŁA PODLASKA, 25.09.2018

***************************************************************************

II MIEJSCE

PAWEŁ HORODYSKI KL. ŚPIEWU JOLANTY SOŁOWIEJ

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA,

KRAKÓW 25-27.10.2018

************************************************************************

III MIEJSCE      w grupie zespołów kameralnych

LENA JACKOWSKA i PAULINA KOZŁOWSKA KL. FORTEPIANU ANNY DRAMOWICZ

III MIEJSCE  w I grupie wiekowej

BARBARA LESKA KL. FORTEPIANU EWY WANKIEWICZ

ZOFIA MACIEJKO KL. FORTEPIANU TATIANY MICHALAK

IV MIEJSCE w I grupie wiekowej

KAROLINA ZWOLSKA KL. PERKUSJI KAROLA JURCZAKA

V MIEJSCE   w I grupie wiekowej

MAJA WIŚNIEWSKA KL. SKRZYPIEC KATARZYNY BRODACKIEJ-FALKOWSKIEJ

BLANKA BABIASZ KL. FLETU ANNY JUNDZIŁŁ

V MIEJSCE  w II grupie wiekowej

ALEKSANDRA KACZMARCZYK KL. FORTEPIANU EWY WANKIEWICZ

WYRÓZNIENIE I STOPNIA  w I grupie wiekowej

NATALIA PODHORODECKA KL. SKRZYPIEC KATARZYNY BRODACKIEJ-FALKOWSKIEJ

VIII REGIONALNY KONKURS INSTRUMENTALNY "MUZYK PIERWSZA KLASA",

POWIATOWA SM I ST. DYWITY, 26-27.10.2018

**************************************************************************

ZŁOTO

STANISŁAW DOŁGAŃ KL. PUZONU RAFAŁA KRAUZE

JULITA BURZYŃSKA KL. FLETU SIMONY KASSAK-HAJNY

ALEKSANDRA ORZOŁ KL. FLETU ANNY KŁOSOWSKIEJ-GRYC

ALAN DŻBIK KL. FLETU SIMONY KASSAK-HAJNY

SREBRO

MATEUSZ KUBAT KL. WALTORNI JÓZEFA MORUSIEWICZA

OLIWIA SZULC KL. FLETU ANNY KŁOSOWSKIEJ-GRYC

III MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH "FINALIS" ,

PRO MUSICA BIAŁYSTOK, 13-17.11.2018

**************************************************************************

II MIEJSCE w KAT. II

i NAGRODA SPECJALNA ZA WYKONANIE ETIUDY

HELENA WEREDA KL. KONTRABASU TADEUSZA KORPALA

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS KONTRABASOWY SM I i II ST.,

PSM I ST. STAROGRAD GDAŃSKI, 17.11.2018

********************************************************************

I MIEJSCE

MARTYNA KLARA STAWORKO KL. WIOLONCZELI MAGDALENY NIEDŹWIEDŹ

MIKOŁAJ GRYC  KL. WIOLONCZELI MAGDALENY NIEDŹWIEDŹ

MAJA SUCHARZEWSKA KL. WIOLONCZELI KRZYSZTOFA KOZIATKA

II MIEJSCE

ALICJA ZBIERZCHOWSKA KL. WIOLONCZELI SYLWII BRONECKIEJ-BEDNARCZYK

WYRÓZNIENIE

MICHAŁ ZIELIŃSKI KL. WIOLONCZELI SYLWII BRONECKIEJ-BEDNARCZYK

WIKTORIA NADIA JASTRZĘBSKA KL. WIOLONCZELI MAGDALENY NIEDŹWIEDŹ

I MIEJSCE

HELENA WEREDA KL. KONTRABASU TADEUSZA KORPALA

XX KONKURS WIOLONCZELOWO-KONTRABASOWY,

PSM I ST. MALBORK, 19-20.11.2018

*****************************************************************

II MIEJSCE

NATALIA GĘBICKA Z KL. JOANNY WIŚNIEWSKIEJ

MICHAŁ KOZICKI  Z KL. BARBARY PODOLAK

III MIEJSCE

JULIA KUCIŃSKA Z KL. BOŻENY CZAPLIŃSKIEJ

JULIA ZABIELSKA Z KL. BARBARY PODOLAK

WYRÓŻNIENIA

WOJCIECH CYGAŃSKI, GABRIELA STEPNOWSKA, KATARZYNA STRAUB

Z KL. BARBARY PODOLAK

PAULINA ANNA KOSTYK Z KL. AGNIESZKI JKRAJEWSKIEJ-WERECKIEJ

MARIANNA STAWORKO, MAGDALENA SZKATUŁA Z KL. JOANNY WIŚNIEWSKIEJ

X MAKROREGIONALNY KONKURS WIEDZY O POLSKIEJ PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

DLA UCZNIÓW SM I i II ST., PSM OLSZTYN, 21.11.2018

*******************************************************************************

I MIEJSCE

KWARTET: ZUZANNA KROTOSZYŃSKA, AMELIA BRYL(PSM OLSZTYN),

MARCELINA RUCIŃSKA, ZOFIA HISZPANSKA (POW.SM I ST. DYWITY)

PRZYGOTOWANIE - TOMASZ MICHALAK

II MIEJSCE

TRIO: ALAN DŻBIK, MAGDALENA NIKOŁAJUK, ZUZANNA KONSTANTYNOWICZ

PRZYGOTOWANIE - TOMASZ MICHALAK

MISSION IMPOSSIBLE: ANTONI GÓRNY, TOMASZ DĘBOWSKI,

BARTOSZ RADOWIECKI, JAKUB SURMAŃSKI, TOBIASZ WÓJCIK

PRZYGOTOWANIE - ELŻBIETA PLISZKA

XV FESTIWAL ZESPOŁÓW KAMERALNYCH SM I i II ST., SIERPC, 22.11.2018

*************************************************************************************

GRAND PRIX

PAWEŁ HORODYSKI KL. ŚPIEWU JOLANTY SOŁOWIEJ

III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL WOKALNY IM. F. NOWOWIEJSKIEGO

FUNDACJA "OTWARTE DŁONIE", SAMORZĄD MIASTA OLSZTYNA,

24.11.2018

***************************************************************

WYRÓŻNIENIE

MALWINA CETNAROWICZ KL. FORTEPIANU JOLANTY CIEPLIŃSKIEJ

XIII KONKURS PIANISTYCZNY "MUZYKA KRAJÓW NADBAŁTYCKICH",

PSM I ST. WEJHEROWO, 29.11.2018

************************************************

I MIEJSCE w kat. A

MARTYNA STAWORKO KL. WIOLONCZELI MAGDALENY NIEDŹWIEDŹ

XVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS MUZYCZNY IM. J. ZARĘBSKIEGO,

NSM I ST. ŁOMIANKI, FUNDACJA KULTURY J. ZAREBSKIEGO,

ZAMEK KRÓLEWSKI W WARSZAWIE, 1-7.12.2018

**************************************************************

DYPLOM FINALISTY

MATEUSZ KUBAT KL. WALTORNI JÓZEFA MORUSIEWICZA

V OGOLNOPOLSKI KONKURS WALTORNISTÓW IM. PROF. EDWINA GOLNIKA,

OSM I i II ST. ŁÓDŹ, 5-7.12.2018

*********************************************************************

WYRÓŻNIENIE

MIKOŁAJ PLASZEWSKI  KL. KLARNETU MIROSŁAWY NOWAK-DOBRYCHŁOP

WERONIKA GAWORSKA KL. FLETU ANNY JUNDZIŁŁ

X POWIŚLAŃSKI KONKURS NA INSTRUMENTY DĘTE IM. PROF. MARKA SCHILLERA,

PSM I ST. KWIDZYN, 07.12.2019

***************************************************************************

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA

w gr. I AMELIA BRYL

LAUREAT III NAGRODY

ZUZANNA KONSTANTYNOWICZ

KL. WIOLONCZELI KRZYSZTOFA KOZIATKA

XIV MŁODZIEŻOWY MIEDZYNARODOWY KONKURS WIOLONCZELOWY

IM. K. WIŁKOMIRSKIEGO, POSM POZNAN, 09.12.2018

***********************************************************************************

WYRÓŻNIENIE

BARBARA PLISZKA

KL. SKRZYPIEC DOROTY OBIJALSKIEJ

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY IM. J. KALISZEWSKIEJ,

POSM II ST., POZNAŃ, 11-13.01.2019

********************************************************************

II MIEJSCE

TOMASZ DĘBOWSKI

WYRÓŻNIENIE

KWINTET GITAROWY: JAKUB SURMAŃSKI, BARTOSZ RADOWIECKI,

ANTONI GÓRNY, TOMASZ DĘBOWSKI, TOBIASZ WÓJCIK

KL. GITARY ELŻBIETY PLISZKI

VII OGOLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY "HITY NA GITARZE",

PAŁAC MŁODZIEŻY, KOSZALIN, 01-02.03.2019

***************************************************************************

III MIEJSCE W GR. IV

ALEKSANDRA ORZOŁ

KL. FLETU ANNY KŁOSOWSKIEJ-GRYC

XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH,

PSM I i II ST., ŻYRARDÓW, 08-09.03.2019

***********************************************************************

I MIEJSCE

GR. POWYŻEJ 15 LAT ALEKSANDRA OBRĘBSKA

KL. GITARY JAROSŁAWA JANIKA

GR. DO 15 LAT   NATASZA GAWRYŚ

KL. GITARY ELŻBIETY PLISZKI

II MIEJSCE

GR. DO 15 LAT  BARTOSZ RADOWIECKI

KL. GITARY ELŻBIETY PLISZKI

I MIEJSCE GR. ZESPÓŁ

"WARMIA GUITAR QUARTET":  ALICJA MILAN, ALEKSANDRA OBRĘBSKA,

MICHAŁ ŁOSIAK, PRZEMYSŁAW STERNIK

PRZYG. JAROSŁAW JANIK

WYRÓŻNIENIE W GR. ZESPÓŁ

ZESPÓŁ "MISSION IMPOSSIBLE": ANTONI GÓRNY, TOBIASZ WÓJCIK,

TOMASZ DĘBOWSKI, BARTOSZ RADOWIECKI, JAKUB SURMANSKI"

PRZYG. ELŻBIETA PLISZKA

OGOLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY "KOLAŻ DŹWIĘKÓW",

MORĄSKI DOM KULTURY, 09.03.2019

******************************************************************************

I MIEJSCE

w gr. I MARTYNA STAWORKO

II MIEJSCE

w gr.  II   MIKOŁAJ GRYC

KL. WIOLONCZELI MAGDALENY NIEDŹWIEDŹ

VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIOLONCZELOWY, PSM I i II ST. SOCHACZEW,

12.01.2019

**************************************************************************

GRUPA I

WYRÓŻNIENIE

 AMELIA BRYL

MAŁGORZATA ZBIERZCHOWSKA

- PRZYG. URSZULA KULIG-CYBOWSKA

KLARA STERNICKA - PRZYG. MARZENNA PIETKIEWICZ

GRUPA II

WYRÓŻNIENIE

ZUZANNA KONSTANTYNOWICZ   - PRZYG. BOŻENA  CZAPLIŃSKA

MATEUSZ GÓRZYŃSKI

EJSYMONT  MACIEJ- PRZYG. URSZULA KULIG-CYBOWSKA

GRUPA III

III MIEJSCE

JACEK BIERNAT  - PRZYG. MARZENNA PIETKIEWICZ

MAKROREGIONALNY KONKURS   Z  KSZTAŁCENIA SŁUCHU DLA UCZNIÓW SM II ST.,

PSM OLSZTYN, 20.02.2019

***********************************************************************

GR. I

WYRÓŻNIENIE

ALEKSANDRA KACZMARCZYK - KL. EWY WANKIEWICZ

ZOFIA MARIA NOWAK - KL. IZABELI PIETRUKANIEC-DUDA

ZOFIA MACIEJKO - KL. TATIANY MICHALAK

LAUREAT

MICHAŁ  KLIMASZEWSKI - KL. MARZENKI BIEŃKUŃSKIEJ

LAUREAT I NAGRODA ZA WYKONANIE UTWORU  J. GARŚCI

NATALIA KOSTEK  - KL. MATYLDY ROGOWSKIEJ

GR. II

WYRÓŻNIENIE

MAJA CIERACH - KL. IZABELI PIETRUKANIEC-DUDA

OLIWIA PĘKALSKA - KL. ROKSOLANY BAJEROWSKIEJ

LAUREAT

LENA WĄSIK - KL. TATIANY KURŻEW

MARTA  JESIONOWSKA - KL. MATYLDY ROGOWSKIEJ

GR. III

LAUREAT ZE SZCZEGÓLNYM WYRÓŻNIENIEM

I NAGRODA ZA WYKONANIE UTWORU L. BEETHOVENA

SZYMON JUCHNO - KL. IZABELI PIETRUKANIEC-DUDA

LAUREAT

OLIWIA MACKIEWICZ - KL. IZABELI PIETRUKANIEC-DUDA

LAUREAT  I NAGRODA ZA WYKONANIE UTWORU K. SZYMANOWSKIEGO

MAGDALENA NIKOŁAJUK - KL. MARZENKI BIEŃKUŃSKIEJ

WYRÓŻNIENIE

DAWID DOWGIER  - KL. MICHAŁA TYCZYŃSKIEGO

GR. IV

LAUREAT

BARBARA  PAŁCZYŃSKA - BOGUSŁAWY BORKOWSKIEJ

XX FESTIWAL PIANISTYCZNY IM. IZY GARGLINOWICZ, PSM OLSZTYN, 02.03.2019

***************************************************************************

GR. I  III MIEJSCE /EX AEQUO/ 

OLIWIA BAZYLEWICZ 

KL. ORGANÓW IWONA PIETKIEWICZ

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORGANOWY

DLA UCZNIÓW KLAS ORGANÓW  SM I I II ST., PSM OLSZTYN, 22-24.03.2019

*****************************************************************************

II MIEJSCE

DUET: ALICJA ZBIERZCHOWSKA, MICHAŁ ZIELIŃSKI

DUET: ZOJA KIEDROWSKA, JAKUB WOŹNIAK

KL. WIOLONCZELI  SYLWII BRONECKIEJ BEDNARCZYK

KONKURS WIOLONCZELOWY "GRAMY W DUECIE", PSM I ST. TCZEW, 25.03.2019

**********************************************************************************

III MIEJSCE

III GR. WIEKOWA       STANISŁAW DOŁGAŃ

KL. PUZONU RAFAŁA KRAUZE

XXVI ŚLĄSKI KONKURS INSTRUMENTY DĘTE - BLACHA DLA NAJMŁODSZYCH,

ZSM DĄBROWA GÓRNICZA, 01-04.04.2019

***********************************************************************

II MIEJSCE

ZUZANNA KONSTANTYNOWICZ

III MIEJSCE

AMELIA BRYL

KL. WIOLONCZELI KRZYSZTOFA KOZIATKA

WYRÓŻNIENIE

HELENA WEREDA

KL. KONTRABASU TADEUSZA KORPALA

MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH,

ZPSM ELBLĄG, 04-07.04.2019

**************************************************************************

WYRÓŻNIENIE

EMILIAN SPYCHALSKI

KL. WALTORNI JÓZEFA MORUSIEWICZA

XXII FESTIWAL INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PSM I ST. BIAŁA PODLASKA,

11-13.04.2019

***************************************************************

I MIEJSCE

KAT. I  NATALIA PODHORODECKA

KL. SKRZYPIEC KATARZYNY BRODACKIEJ-FALKOWSKIEJ

II  MIEJSCE

KAT. I   BARBARA KULIG

KL. SKRZYPIEC DOROTY OBIJALSKIEJ

III MIEJSCE

ZOFIA RÓŻA SAWICKA

KL. SKRZYPIEC WANDY LECH-SZYNAKA

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA

KAT. I WIKTORIA CHMIELEWSKA

KAT. I MAJA WIŚNIEWSKA

KAT. II  NATALIA CYGAŃSKA

WYRÓŻNIENIE II STOPNIA KAT. II

PAWEŁ ELISZEWSKI

MAŁGORZATA MIŚKOWIEC

KL. SKRZYPIEC KATARZYNY BRODACKIEJ-FALKOWSKIEJ

XI KONKURS KRZYPCOWY, PSM I ST. GRAJEWO, 13.04.2019

*******************************************************************************

I MIEJSCE

ALICJA ZBIERZCHOWSKA

KL. WIOLONCZELI SYLWII BRONECKIEJ-BEDNARCZYK

WYRÓŻNIENIE

SZYMON DOMAŃSKI

KL. WIOLONCZELI  EWY GAWROŃSKIEJ

I MIEJSCE

GR. VI  HELENA WEREDA

KL. KONTRABASU TADEUSZA KORPALA

II MIEJSCE

GR. II JAN KOŃCZALIK

III MIEJSCE

GR. VI  JAKUB SZCZERBUK

KL KONTRABASU MACIEJA NIEDŹWIEDZIA

V KONKURS WIOLONCZELOWO-KONTRABASOWY,

PUBLICZNA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. GOLUB DOBRZYŃ, KOWALEWO POMORSKIE, 15-16.04.2019

************************************************************************

NAGRODA SPECJALNA TATIANY STACHAK i WYRÓZNIENIE

GR. II  TOMASZ DĘBOWSKI

KL. GITARY ELŻBIETY PLISZKI

XXV KONFRONTACJE GITARZYSTÓW PUCK 2019, PSM I ST. PUCK, 25.04.2019

****************************************************************

DYPLOM LAUREATA I NAGRODY Z WYRÓZNIENIEM

MARTYNA STAWORKO

KL. WIOLONCZELI MAGDALENY NIEDŹWIEDŹ

DYPLOM LAUREATA II NAGRODY

MAJA SUCHARZEWSKA

DYPLOM LAUREATA III NAGRODY

ŁUCJA MONIKA STANKIEWICZ

KL. WIOLONCZELI KRZYSZTOFA KOZIATKA

DYPLOM LAUREATA III NAGRODY

SZYMON DOMAŃSKI

KL. WIOLONCZELI EWY GAWROŃSKIEJ

DYPLOM LAUREATA III NAGRODY

ZOJA KIEDROWSKA

KL. WIOLONCZELI SYLWII BRONECKIEJ-BEDNARCZYK

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS "MINIATURA WIOLONCZELOWA"

IM. L. SZYMŁOWSKIEGO, ZSM I ST. WARSZAWA, 27-28.04.2019

************************************************************************

II NAGRODA grupa A

TRIO WIOLONCZELOWE MISIE 3mamy:

MIKOŁAJ GRYC, WIKTORIA  JASTRZĘBSKA, MARTYNA STAWORKO

PRZYG. MAGDALENA NIEDŹWIEDŹ

VI TURNIEJ KAMERALNY, AM BYDGOSZCZ, 24-28.04.2019

***************************************************************************

II MIEJSCE

DORIAN BACA

ANTONI GÓRNY

I MIEJSCE

ZESPÓŁ "MISSION IMPOSSIBLE": ANTONI GÓRNY, TOBIASZ WÓJCIK,

TOMASZ DĘBOWSKI, BARTOSZ RADOWIECKI, JAKUB SURMAŃSKI"

PRZYG. ELŻBIETA PLISZKA

II KONFRONTACJE GITAROWE, OLSZTYNEK, 28.04.2019

*****************************************************************


V MIEJSCE

BARBARA PLISZKA

KL. SKRZYPIEC DOMINIKI KRAUZE

IN THE 23 INTERNATIONAL COMPETITION OF BOHDAN WARCHAL

IN PLAYING THE BOW-STRING INSTRUMENTS,

DOLNY KUBIN, SLOVAKIA, 01.05.2019

********************************************************************************

LAUREAT I NAGRODY

BARBARA PLISZKA

KL. SKRZYPIEC DOMINIKI KRAUZE, FORTEPIAN MATYLDA ROGOWSKA

LAUREAT I NAGRODY

AMELIA BRYL

KL. WIOLONCZELI KRZYSZTOFA KOZIATKA, FORTEPIAN MARCIN KUCHARZEWSKI

10 INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION, BELGRAD, SERBIA, 09.05.2019

**********************************************************************************

III MIEJSCE w IV grupie wiekowej

JULITA BURZYŃSKA

WYRÓŻNIENIE w III grupie wiekowej

ALAN DŻBIK

KL. FLETU SIMONY KASSAK-HAJNY

DYPLOM WYRÓŻNIENIE DLA NAUCZYCIELA ZA PRZYGOTOWANIE UCZNIA

DLA SIMONY KASSAK-HAJNY

XXXIX KONKURS MŁODEGO MUZYKA, SM I i II ST. SZCZECINEK, 9-11.05.2019

***************************************************************************************

II MIEJSCE w III gr. wiekowej

ZOFIA SAWICKA

KL. SKRZYPIEC WANDY LECH-SZYNAKA

WYRÓŻNIENIE w I gr. wiekowej

WIKTORIA CHMIELEWSKA

KL. SKRZYPIEC KATARZYNY BRODACKIEJ-FALKOWSKIEJ

XXI MAKROREGIONALNY ORUŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY, 

GDAŃSK-ORUNIA, 14.05.2019

******************************************************************

I MIEJSCE

JAKUB WOŹNIAK

 KL. AGNIESZKI KAMIŃSKIEJ

I MIEJSCE

STANISŁAW DĘBOWSKI

II MIEJSCE

ZOFIA NOWAK

KL. JOANNY TOMKOWSKIEJ

III MIEJSCE

LENA KRASKA

KL. AGNIESZKI KAMIŃSKIEJ

III MIEJSCE

NINA SZEWCZYK

I WYRÓŻNIENIE

KORNELIA BANAŚ

II WYRÓŻNIENIE

GABRIELA BARTNIK- SUFLETA

KL. JOANNY TOMKOWSKIEJ

 

REGIONALNY KONKURSU Z KSZTAŁCENIA SŁUCHU

DLA UCZNIÓW KLAS III/6 SM I ST. – OLSZTYN, 14.05. 2019

***************************************************************************

DYPLOM LAUREATA w gr.  III  

i   DYPLOM SPECJALNY ZA WYRÓŻNIAJĄCE WYKONANIE

UTWORU KAROLA SZYMANOWSKIEGO

SZYMON JUCHNO

KL. FORTEPIANU IZABELI PIETRUKANIEC-DUDA

DYPLOM LAUREATA w gr. I

BARBARA LESKA

ALEKSANDRA KACZMARCZYK

KL. FORTEPIANU EWY WANKIEWICZ

DYPLOM UZNANIA DLA NAUCZYCIELA

 EWY WANKIEWICZ

VI FESTIWAL PIANISTYCZNY IM. SIÓSTR FRANKIEWICZ,

ZSM BIAŁYSTOK,  15-17.05.2019

***************************************************************************************

WYRÓŻNIENIE

WIKTOR P. SULIMA

KL. TRĄBKI ANDRZEJA REGIECA

I KONKURS NA INSTRUMENTY DĘTE IM. BOGDANA OLKOWSKIEGO,

PSM I ST. IŁAWA, 17-18.05.2019

****************************************************************************


II MIEJSCE gr. III ex aequo

JULIA KUCINSKA

III MIEJSCE gr. III ex aequo

OLIWIA SZULC

KL. FLETU ANNY KŁOSOWSKIEJ-GRYC

WYRÓZNIENIE gr. I

WERONIKA DOMAŃSKA

KL. FLETU ALEKSANDRY ZINKIEWICZ

WYRÓZNIENIE gr. III

WERONIKA GAWORSKA

KL. FLETU ANNY JUNDZIŁŁ

4 KUJAWSKO-POMORSKI KONKURS FLETOWY, SM I ST. SOLEC KUJAWSKI,

18.05.2019

*****************************************************************

III MIEJSCE w gr. II

ANTONI GÓRNY

III MIEJSCE w gr. IV

KWARTET GITAROWY: ANTONI GÓRNY, JAKUB SURMAŃSKI,

TOBIASZ WÓJCIK, BARTOSZ RADOWIECKI

WYRÓZNIENIE

BARTOSZ RADOWIECKI

KL. GITARY ELŻBIETY PLISZKI

IV FESTIWAL GITAROWY NA ZAMKU, GOLUB-DOBRZYŃ, 18.05.2019

******************************************************************************

I MIEJSCE

JAKUB  CICHMIŃSKI

II MIEJSCE

JULIA  KUCIŃSKA

KL. BOŻENY CZAPLIŃSKIEJ

II MIEJSCE

ALICJA ZBIERZCHOWSKA

KL. BARBARY PODOLAK

WYRÓŻNIENIE

MICHAŁ ZIELIŃASKI

KL. AGATY WILIŃSKIEJ

WYRÓŻNIENIE

AMELIA  JANKOWSKA 

KL. BOŻENY CZAPLIŃSKIEJ

MAKROREGIONALNY KONKURS Z KSZTAŁCENIA SŁUCHU

dla uczniów kl. VI cyklu sześcioletniego  i IV  cyklu czteroletniego SM I st.,

Olsztyn, 20.05.2019

******************************************************************************

II MIEJSCE

OLIWIA RADZKA

III MIEJSCE

ANNA KASPROWICZ

KL. FLETU ANNY KŁOSOWSKIEJ-GRYC

VII MAKROREGIONALNY KONKURS FLETOWY,

ZSM GDAŃSK-WRZESZCZ, 22 MAJA 2019

***********************************************************************

NAGRODA ZA NAJLEPSZE WYKONANIE

KOMPOZYCJI JERZEGO GŁADYSIA

BARTOSZ RADOWIECKI

NAUCZ. ELŻBIETA PLISZKA

 

III MIEJSCE   grupa I   

HANNA KOWALKOWSKA

NAUCZ. ELŻBIETA PLISZKA

 

III MIEJSCE  grupa II   

ANTONI GÓRNY

NAUCZ. ELŻBIETA PLISZKA

 

WYRÓŻNIENIE    grupa III   

BARTOSZ RADOWIECKI

TOMASZ DĘBOWSKI

TOBIASZ WÓJCIK

JAKUB SURMAŃSKI

NAUCZ. ELŻBIETA PLISZKA

 

III MIEJSCE  grupa IV   

ALEKSANDRA OBRĘBSKA

NAUCZ. JAROSŁAW JANIK

 

II MIEJSCE  grupa V   

DORIAN BACA

NAUCZ. ELŻBIETA PLISZKA

 

I MIEJSCE  grupa VI   /ZESPOŁY I ST./       

KWINTET GITAROWY „MISSION IMPOSSIBLE”

ANTONI GÓRNY, TOBIASZ WÓJCIK,

TOMASZ DĘBOWSKI, JAKUB SURMAŃSKI, BARTOSZ RADOWIECKI

NAUCZ. ELŻBIETA PLISZKA

 

III MIEJSCE    grupa VII    /ZESPOŁY II ST./ 

KWARTET GITAROWY; JAKUB PIĄTKOWSKI MAREK HOŁUJ,

MATEUSZ CHROSTEK , JONASZ PAWŁOWSKI  

NAUCZ. PIOTR NOWAKOWSKI

 

II MIEJSCE

DUET GITAROWY; PAWEŁ ŻYŁOWSKI, JAKUB ŻYŁOWSKI

NAUCZ. PIOTR NOWAKOWSKI

VIII MAKROREGIONALNY KONKURS GITAROWY

IM. JERZEGO GŁADYSIA W OLSZTYNIE, 25-26.05.2019

****************************************************************************

II NAGRODA

LENA WĄSIK

KL. FORTEPIANU TATIANY KURŻEW

PRZEGLĄD UCZNIÓW KLAS FORTEPIANU SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA,

PSM I i II ST. MŁAWA, 31.05.2019

**********************************************************************************

GRAND PRIX       ORAZ    ZŁOTY DYPLOM

KWARTET: BARBARA PLISZKA - SKRZYPCE, ALAN DŻBIK - FLET

ZUZANNA KONSTNTYNOWICZ - WIOLONCZELA,

MAGDALENA NIKOŁAJUK - FORTEPIAN

POD KIERUNKIEM TOMASZA MICHALAKA

SREBRNY DYPLOM

KWARTET FLETOWY: JULIA BABIASZ, AMELIA MATYS,

PATRYCJA SZCZĘSNA, KLAUDIA DAJNOWSKA

KL. FLETU ANNY JUNDZIŁŁ

XV FESTIWAL "O WARMIO MOJA MIŁA" FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO,

OLSZTYN, 02.06.2019

*******************************************************************

DYPLOM   WYRÓŻNIENIE

MATEUSZ KUBAT

KL. WALTORNI  JÓZEFA MORUSIEWICZA

II KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH

IM. BOLESŁAWA STRAWY I FRANCISZKA KRZEMIŃSKIEGO,

OSM I i II ST. LUBLIN, 7-8.06.2019

**************************************************************************

I MIEJSCE

ALEKSANDRA OBRĘBSKA

KL. GITARY JAROSŁAWA JANIKA

XXII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL I KONKURS MUZYKI GITAROWEJ,

TRZĘSACZ-POBIEREWO, 07-10.06.2019

*************************************************************

Opublikowano: 19-06-2019 15:26
Autor: Lucyna Piątkowska
Kontakt: 89 527 26 91 e-mail: sekretariat@szkola-muz.olsztyn.pl