SZKOŁY MUZYCZNE REGIONU

WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO I PODLASKIEGO

DOT.:    PRZESŁUCHAŃ CEA

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie informuje, że zgodnie z Regulaminem Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie  - Badania jakości kształcenia muzycznego w zakresie specjalizacji instrumentalnych i wokalnych oraz w zakresie gry zespołowej, powierzyło naszej szkole organizację:

• PRZESŁUCHAŃ CEA UCZNIÓW KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH   SM I oraz II STOPNIA, ZAPLANOWANYCH NA  10 – 11 LUTEGO 2020 r. (poniedziałek, wtorek)
  •
  • PRZESŁUCHAŃ CEA UCZNIÓW KLAS GITARY I ZESPOŁÓW GITAROWYCH SM I oraz II STOPNIA, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W  DNIACH 18 – 19 LUTEGO 2020 r.    (wtorek, środa)
  •
  • PRZESŁUCHAŃ CEA UCZNIÓW KLAS ŚPIEWU SZKÓŁ MUZYCZNYCH II STOPNIA,    02 MARCA 2019 r. (poniedziałek)

Szczegóły – Regulamin i karty zgłoszenia   wg  wzoru zamieszczonego na stronie CEA - www.cea.art.pl ;

wypełnione zgłoszenia (komputerowo w formie edytowalnej) prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres:  sekretariat@szkola-muz.olsztyn.pl , najpóźniej do

23 stycznia 2020 - INSTRUMENTY DĘTE DREWNIANE

30 stycznia 2020 - GITARA